INFINITY - endless jewellery

To marka specjalizująca się w sprzedaży hurtowej biżuterii srebrnej. Szeroka gama produktów sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z producentami biżuterii m.in. z Włoch, Hong-Kongu i Tajlandii zapewniamy najmodniejsze wzornictwo, odpowiadające światowym trendom. Jesteśmy obecni na największych targach branżowych na całym świecie, gdzie ciągle się inspirujemy, by dostarczyć wyjątkową biżuterię.

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli salonów jubilerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju. W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę produktów, w tym:

  • biżuterię ze srebra próby 925 (naszyjniki, bransoletki, kolczyki, zawieszki, pierścionki i broszki, łańcuszki)
  • biżuterię z cyrkoniami
  • biżuterię z markazytami
  • biżuterię z perłami
  • biżuterię z kamieniami naturalnymi
  • biżuterię dziecięcą
  • biżuterię z ceramiki
  • dewocjonalia

PROGRAM WSPARCIA SPRZEDAŻY

Jako jedna z niewielu polskich firm w branży, proponujemy aktywny PROGRAM WSPARCIA SPRZEDAŻY dla swoich partnerów.

INTERNET

W dobie internetu promocja w sieci staje się koniecznością. Aby wzmocnić świadomość marki INFINITY endless jewellery, budujemy kanały Social Media oraz wykorzystujemy dostępne na rynku narzędzia e-marketingu. Naszym partnerom, którzy prowadzą sklep internetowy bądź kanały Social Media udostępniamy zdjęcia produktowe i grafiki wizerunkowe. Nasze działania przede wszystkim ukierunkowane są na efektywną i skuteczną komunikację. Odwiedź nas na Facebooku: www.facebook.com/InfinityEndlessJewellery

ULOTKI, REKLAMA WIELKOFORMATOWA

Aby, wzmocnić identyfikację wizualną zapewniamy całą gamę materiałów promocyjnych m.in. ulotki, broszury, wyklejki. Jesteśmy również otwarci na przygotowanie reklam wielkoformatowych. Powyższe materiały pełnią funkcję pro-sprzedażową i zawierają najbardziej atrakcyjne dla docelowych Klientów produkty, od bestsellerów po najnowsze kolekcje.

DISPLAY

Jednym z narzędzi wspierających sprzedaż w Salonach są eleganckie, nowoczesne i zarazem ergonomiczne displaye. Wykorzystanie displayów zapewni skuteczny merchandising produktów.

KANAŁY DYSTRYBUCJI

PLATFORMA SPRZEDAŻOWA

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku jubilerskiego stworzyliśmy nowoczesną platformę zakupową, która pozwala na złożenie zamówienia w łatwy, szybki i intuicyjny sposób bez wychodzenia z domu.

SIEĆ PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Poza sprzedażą internetową prowadzimy również sprzedaż bezpośrednią u Klientów za pośrednictwem sieci Przedstawicieli Handlowych. Dostępność i elastyczność naszych Przedstawicieli Handlowych jest priorytetem - wiemy, jak ważne jest bezpośrednie spotkanie z Doradcą i możliwość dokładnego zapoznania się z asortymentem.

Zapraszamy do Współpracy!