Dokładamy wszelkich starań by nasi Klienci, mogli jak najszybciej cieszyć się produktami zamawianymi online.

Realizacja i czas dostawy:

Orientacyjny termin realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych i jest zależny między innymi od:

  • wybranego przez Klienta sposobu płatności
  • dostępności towaru na magazynie

Czas ten obejmuje kompletowania i przygotowania towaru do wysyłki, nie obejmuje jednak dostarczenia produktu do Klienta. Orientacyjny czas dostawy zamówienia wynosi 1-3 dni na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Termin dostawy zagranicę ustalony jest indywidualnie. Realizacja zleceń zagranicznych może ulec wydłużeniu – zależnie od bieżących uwarunkowań firmy obsługującej przesyłkę kurierską.

Koszt dostawy:

a. Dostawa zamówień o wartości równej lub większej niż 500 złotych netto, kurierem na terenie Polski jest bezpłatna.

b. Dostawa zamówień o wartości poniżej 500 złotych netto, kurierem na terenie Polski jest odpłatna, koszt dostawy zamówień zależy, jest od wybranej opcji:

  • zwykła przesyłka - 15,00 zł netto
  • przesyłka pobraniowa - 20,00 zł netto
  • koszt dostawy zamówień zagranicznych ustalany jest indywidualnie

Kurierzy UPS dostarczają paczki w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w godzinach popołudniowych. Jeśli nikogo nie będzie pod adresem doręczenia, kurier może przekazać Twoją paczkę do lokalnego punktu UPS Access Point.

Istnieje możliwość monitorowania przesyłki na stronie internetowej firmy kurierskiej UPS (zlokalizuj przesyłkę UPS). W e-mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia znajduje się numer listu przewozowego, który wpisany powyższej w wyszukiwarce pozwoli szybko sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka.

W przypadku problemów z ustaleniem losów niedoręczonej przesyłki prosimy o skontaktowanie się w pierwszej kolejności z firmą kurierska UPS (kontakt UPS). Na podstawie numeru listu przewozowego/numeru przesyłki, który znajduje się w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia Dział Obsługi Klienta ustali, co się dzieje z Twoją przesyłką.